top of page

Projekt "Roma LGBTI" - okrúhly stôlV rámci projektu "Roma LGBTI" organizujú Ara Art, ZS Dyna a QUO VADIS, o.z. diskusiu na tému “Rómska LGBTI menšina a viacnásobná diskriminácia.“ Jej cieľom je poukázať na nedostatok informácií o rómskej LGBTI menšine v Českej a Slovenskej republike a Maďarsku a zároveň poskytnúť komplexný prehľad o jej situácii, politikách a opatreniach na jej podporu. Obsahom stretnutia bude predstavenie analytickej správy o politikách v oblasti viacnásobnej diskriminácie a zároveň formulovanie návrhov a odporúčaní na zlepšenie situácie na Slovensku.

Okrúhly stôl sa uskutoční 23. septembra 2021 o 9.30 hod. v priestoroch Novej Cvernovky, na adrese Račianska 78, Bratislava.

V dôsledku zhoršujúcej sa pandemickej situácie sa okrúhly stôl bude realizovať kombinovanou formou, a to buď prezenčne alebo online prostredníctvom aplikácie ZOOM. Účastníci a učastníčky prezenčnej formy musia v súlade s aktuálnymi protipandemickými opatreniami spĺňať nasledujúce podmienky na vstup:

- rúško/respirátor,

- plne zaočkované osoby,

- osoby, ktoré preukázateľne prekonali COVID-19 v posledných 180 dňoch,

- testovaní PCR testom s negatívnym výsledkom - 72 hodín od odberu,

- testovaní antigenovým testom s negatívnym výsledkom - 48 hodín od odberu.

V prípade záujmu je potrebné nahlásiť svoju účasť elektronicky na quovadis.zv@gmail.com , prípadne telefonicky na číslo: 0903 551 061 s informáciou, o ktorú formu (prezenčnú alebo online) má účastník / účastníčka záujem.
Comentários


PRIPRAVUJEME
AKTIVITY
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page